اخبار گردشگری

5 تعهد ایرلاین ها به بحران کرونا

ایرلاین ها یا همان اتحادیه حمل و نقل هوایی بین‌المللی IATA اعلام کرده است که مدیران شرکت‌های هواپیمایی برجسته جهان و دولت‌های بزرگ و تاثیرگذار در اقتصاد جهانی خودرا متعهد هستند تا با انجام برخی از اقدامات پاسخ مناسب به بحران کرونا دهند.

آنها معتقدند ارتباطات جهانی از طریق راه‌های هوایی باید هرچه زودتر با رعایت نکات سرسختانه بهداشتی و زیست محیطی دوباره برقرار شود.

رعایت پروتکلهای بهداشتی در ایرلاین ها

دادن اولویت به رعایت اصول ایمنی

اولویت تمام شرکت‌های هواپیمایی این است که با رعایت اصولی بهداشت، سلامت مسافران و خدمه پرواز را تامین کنند. این اولین و مهم‌ترین اقدامی است که باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین شرکت ها باید اطمینان حاصل نمایند که هواپیماها منبع سرایت ویروس کرونا نباشند.

بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری

شرکت‌های هواپیمایی باید متعهد شوند که از آخرین فناوری‌ها و همچنین اقدامات علمی در راستای ایجاد مصونیت در پرواز‌ها و فرودگاه‌ها بهره گیرند. آنها باید در برابر علم منعطف بوده و از راهکارهای پیشنهادی دنیای علم در این روز‌ها استفاده کنند حتی اگر متحمل هزینه شوند.

نقش محرک بهبود اقتصادی برای ایرلاین ها

روز‌هایی که پشت سر گذاشته می‌شوند با کسادی در اقتصادی همراه هستند. به دلیل کم و محدود بودن پرواز‌ها، قیمت بلیط‌ ها سر به فلک کشیده اما همه می‌دانیم که با بهبود یافتن اوضاع و از سرگیری کار شرکت‌های هواپیمایی همانند گذشته، قیمت‌ها نیز به روال سابق باز می‌گردد و این می‌تواند اولین قدم برای کمک به اقتصاد کشور‌ها باشد.

تلاش در راستای اهداف زیست محیطی

همه از بدی‌های ویروس کرونا صحبت می‌کنیم اما خوب است گاهی قسمت‌های مثبت این اتفاق را هم ببینیم. در چند ماه اخیر، پرواز‌ها به شکل محسوسی کاهش یافته است که باعث شده میزان کربنی که هر سال وارد هوا می‌شد به طرز باورنکردنی کاهش یابد. شرکت‌های هواپیمایی درصدد این هستند تا راهکاری در راستای استمرار این کاهش برای آینده بیابند.

بیشتر بدانید
فستیوال های هنری مونترال کانادا زیر سایه کرونا

رعایت استانداردهای جهانی بهداشت

شرکت‌های هواپیمایی نه تنها خود باید تمامی اقدامات ایمنی و بهداشتی که توسط سازمان جهانی بهداشت اعلام شده را رعایت کنند، بلکه موظفند اقداماتی که دیگر دولت‌ها برای جلوگیری از گسترش این بیماری در نظر گرفته‌اند را نیز رعایت کنند.

لوازم سفر مای تراولز
منبع
tourism-review
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز دارید؟
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
بستن