ایرانگردی

هیجان انگیزترین شهربازی های تهران

شهربازی های تهران و هر نقطه ی دیگر از دنیا یکی از بهترین مکان ها برای تخلیه ی انرژی کودکان و ثبت لحظات شاد و مفرح در خاطرات آنها می باشد. با توجه به تنوع بالا در شهربازی های تهران، بر اساس گروه سنی آنها و همچنین شرایط آب و هوایی باید بتوانید انتخابی کاملا درست داشته باشید تا ثانیه ثانیه ی حضور در آنها برای شما و کودکانتان خاطره انگیز باشد. در ادامه مای تراولز تعدادی از معروف ترین و هیجان انگیزترین شهربازی های تهران اشاره خواهیم داشت.

شهربازی های تهران؛ سرپوشیده

فان تایم مجتمع پالادیوم

یکی از کلافه کننده ترین کارها برای کودکان گشت و گذار بزرگترها در مراکز خرید می باشد و به شدت نسبت به آن عکس العمل نشان می دهند. به همین خاطر اگر در مرکز خرید پالادیوم مشغول خرید هستید و قصد دارید کودکان نیز از سفر لذت ببرند، می توانید شهربازی فان تایم را انتخاب کنید. این مرکز خرید بیش از 51 بازی متنوع و هیجان انگیز دارد که نه تنها کودکان، بلکه بزرگترها نیز می توانند از آنها استفاده نمایند. پیشنهاد می کنیم بعد از بازی حتما به رستوران یا کافه ی این مجموعه بروید و با خوردن غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های عالی خستگی را برطرف نمایید.

در مرکز خرید پالادیوم مشغول خرید هستید و قصد دارید کودکان

آدرس: تهران، زعفرانیه، بعد ازمیدان الف، جنب کوچه عروضی

قلعه سحرآمیز پارک ارم

به جراٴت می توان گفت، یکی از قدیمی ترین شهربازی های تهران، پارک ارم می باشد که مجموعه ای از بازی های متنوع در دو بخش روباز و سرپوشیده است. در بخش سرپوشیده ی پارک، قلعه سحرآمیز با بازی های بسیار متنوع مانند صخره نوردی متحرک، صندلی متحرک، کشتی، ماشین های برقی و بسیاری از وسایل بازی چرخشی شرایط ایده آلی را برای تفریح و بازی کودکان در کنار پدر و مادر را فراهم نموده است.

بیشتر بدانید
معروف ترین خیابان های ایران

قلعه سحرآمیز پارک ارم

آدرس: تهران، اتوبان شهید باکری جنوب، پارک ارم، قلعه سحرآمیز

کاربازیا برج میلاد

شهر مشاغل یکی از تفریحات بسیار پرطرفدار برای کودکان می باشد که در چند سال اخیر نمونه های زیادی از آنها در شهرهای مختلف راه اندازی شده اند. شهر مشاغل کودک کاربازیا، واقع در برج میلاد این فرصت را در اختیار کودکان قرار میدهد تا بتوانند درست مانند بزرگترها به کارهای مورد علاقه شان مشغول شوند. دندان پزشکی، آتش نشانی، آزمایشگاه، صنایع دستی، پلیس، بیمارستان، آکادمی هوانوردی و اتاق خلاقیت و روباتیک از جمله بخش های پرطرفدار این مجموعه می باشد.

شهر مشاغل کودک کاربازیا، واقع در برج میلاد

آدرس: تهران، برج میلاد، طبقه منهای یک

فان لند یا سرزمین شادی

یکی از کامل ترین شهربازی های تهران در فضایی سرپوشیده، سرزمین شادی یا فان لند می باشد که بیش از 250 وسلیه بازی متنوع و هیجان انگیز برای کودکان و بزرگسالان در آن قرار گرفته است. این شهربازی در مجتمع الماس هروی واقع شده و برای لذت بردن از بازی های موجود در هر یک از 3 طبقه ی آن حدود یک تا سه ساعت زمان لازم است. شک نکنید که تمام کودکان با هر نوع سلیقه و خواسته از این مجموعه کاملا رضایت خواهند داشت.

سرزمین شادی یا فان لند می باشد

آدرس: تهران، میدان هروی، مجتمع الماس هروی

باغ علم نوجوان

در بین شهربازی های تهران اگر به دنبال فرصتی برای تلفیق دانش و بازی هستید، شک نکنید که باغ علم نوجوان بهترین انتخاب خواهد بود. رصد ستارگان و سفر مجازی و آشنایی با ماه و خورشید از فاصله ی کم، نوازندگی، انجام آزمایش های هیجان انگیز علمی، استفاده از وسایل بازی متنوع و دستگاه های جذاب و تجربه ی خلبانی با شبیه ساز از بهترین بازی های موجود در این پارک می باشند.

باغ علم نوجوان فرصتی برای تلفیق دانش و بازی

آدرس: تهران، میدان ونک، بزرگراه حقانی، مسیر غرب به شرق، بعد از تقاطع بزرگراه شهید مدرس، خروجی کتابخانه ملی، باغ کتاب

بیشتر بدانید
خانه های قدیمی اصفهان – سفری به تاریخ

سرزمین عجایب

تیراژه یکی از مراکز خرید در غرب تهران می باشد که مانند بسیاری از مراکز خرید لوکس و مدرن به شرایط تفریح و بازی کودکان توجه ویژه داشته است. در طبقه ی بالای این مجتمع تجاری 4 طبقه، کودکان و حتی بزرگسالان می توانند از 140 دستگاه بازی بسیار هیجان انگیز استفاده کنند و لحظات شادی را سپری نمایند. ماشین های کوبنده و ضربه ای، بولینگ، بازی های کامپیوتری، بوفالوی وحشی و سفینه ی گردان از پرطرفدارترین بازی های این مجموعه می باشد.

سرزمین عجایب تیراژه یکی از مراکز خرید در غرب تهران

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بعد از پل همت، مرکز خرید تیراژه

روبوکیدز

یکی از بهترین وسایل بازی و تفریح که تاثیر مثبت بر قدرت خلاقیت و تفکر کودکان دارد، ربات ها می باشند. در روبوکیدز این فرصت برای کودکان فراهم شده تا در کنار ربات های مختلف بازی کنند و همچنین در روز تولدشان به سبک آنها زندگی و به شادی بپردازند. در هر یک از بخش ها و اتاق های این شهربازی ربات هایی از سیاره روبونوس قرار دارند که به شدت مورد توجه کودکان واقع شده اند.

روبوکیدز قدرت خلاقیت و تفکر کودکان

آدرس: تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم شرقی، مرکز خرید گالریا

هوراپارک مجتمع سمرقند، شهربازی شهرستاره ها،  بولینگ عبدو، ژوپیتر از دیگر شهربازی های تهران هستند که در بین گردشگران و همچنین کودکان این شهر طرفداران بسیار زیادی دارند.

شهربازی های تهران؛ روباز

فصل بهار و تابستان که شرایط آب و هوایی برای تفریح و بازی در فضای باز مناسب می باشد، شهربازی های روباز تهران حسابی شلوغ و پر از شور و هیجان میشوند. از بهترین شهربازی های تهران در فضای روباز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

شهربازی ارم

قدیمی ترین و خاطره انگیزترین شهربازی تهران، ارم می باشد که هنوز در راٴس بهترین ها قرار دارد. این شهربازی در واقع از سه بخش روباز با وسایل متنوع تشکیل شده و با توجه به گروه سنی و سلیقه ی افراد می توان یکی را انتخاب کرد. برای مثال در شهربازی یک رالی کودک، قوی گردان، اسکیت هوایی، کشتی صبا، تونل وحشت، سفینه، سورتمه، تاب زنجیری بزرگسالان و بسیاری از وسایل بازی و تفریح ارائه شده است. پیشنهاد می کنیم حتما در طول سفر به تهران و یا روزهای تعطیل، به صورت خانوادگی یا گروهی به پارک ارم بروید و شک نکنید که از تنوع بالا در وسایل تفریحی و رفاهی آن به وجد خواهید آمد.

بیشتر بدانید
کویر شورآب سمنان

قدیمی ترین و خاطره انگیزترین شهربازی تهران

آدرس: تهران، انتهای بزرگراه شهید باکری، پارک ارم

شهربازی بیلینو

بیلینو یکی دیگر از فرصت های بازی و تجربه ی مشاغل بزرگترها با وسایل و دستگاه های واقعی می باشد. کار با بیل مکانیکی و بولدوزر و کامیون و تجربه ی ساخت راه و ساختمان یک انتخاب عالی برای پسر بچه ها و نوجوانان می باشد.

شهربازی بیلینو یکی دیگر از فرصت های بازی و تجربه ی مشاغل

آدرس: تهران، یادگار امام، ایوانک غرب، فاز یک نهج البلاغه

شهربازی پامچال

برای آن دسته از افرادی که در جنوب شرقی تهران زندگی می کنند، شهربازی پامچال با وسایل بازی مهیج مانند سفینه و چرخ و فلک در پارکی به وسعت 60 هکتار قرار گرفته و وجود امکانات ورزشی و تفریحی در آن شرایط مناسبی را برای تمام افراد خانواده فراهم کرده است.

شهربازی پامچال با وسایل بازی مهیج

آدرس: تهران، سه راه افسریه، خیابان بوعلی غربی، پارک آزادگان، شهربازی پامچال

شهربازی المهدی، شاهد و بعثت از دیگر شهربازی های تهران با وسایل بازی گوناگون در محیط باز می باشند و می توانید با توجه به موقعیت مکانی و شرایط تان بهترین گزینه را انتخاب و لحظات خاطره انگیز و شادی را در آنها تجربه نمایید.

لوازم سفر مای تراولز
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز دارید؟
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
بستن