اخبار گردشگری

تدوین برنامه توسعه گردشگری ایران با تامین مالی اتحادیه اروپا

تدوین برنامه ملی گردشگری ایران با همکاری سازمان جهانی گردشگری و یونسکو و با تامین مالی از سوی اتحادیه اروپا ادامه می‌یابد. تنظیم این برنامه با شیوع ویروس کرونا متوقف شده بود.

به گزارش مای تراولز،علیرضا رحیمی ـ مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و حمایت از توسعه گردشگری ـ با اعلام این خبر گفت: بر اساس مکاتبه رسمی از سوی سرپرست دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران به معاونت گردشگری، بودجه فاز دوم ادامه همکاری‌های مشترک برای انجام پروژه تدوین برنامه ملی توسعه گردشگری به تصویب رسیده است.
تصویب فاز دوم بودجه برای ادامه همکاری‌ها بر مبنای نهایی کردن پروپوزال طرح با کمک فنی مشاوران بین‌المللی (UNWTO) و مشارکت ذی‌نفعان در فرایند تدوین، در مکاتبه رسمی به معاونت گردشگری اعلام شده است.
وی گفت: دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران به عنوان هماهنگ‌کننده با مشاوران بین‌المللی طرح، در نامه‌ای رسمی نسبت به حمایت در به‌کارگیری نیروی‌های متخصص بین‌المللی با همفکری سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، مشارکت آن‌ها در کمیته فنی پروژه و پوشش هزینه کارشناسان بین‌المللی اعلام آمادگی کرده است.

شیوع کرونا و توقف تدوین برنامه ملی گردشگری ایران 

گردش

وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به‌روزرسانی و بازنگری برنامه ملی گردشگری ایران را با همکاری سازمان جهانی گردشگری و یونسکو از یک سال پیش آغاز کرد. در تیرماه امسال اعلام شد که تدوین برنامه ملی گردشگری ایران با شیوع ویروس کرونا متوقف شده است.

بیشتر بدانید
یکی از قدیمی ترین راهنمایان گردشگری ایران درگذشت
لوازم سفر مای تراولز
منبع
ایسنا
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز دارید؟
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
بستن