اخبار گردشگری

بازگشایی درهای موزه ویکتوریا و آلبرت

با بازگشایی موزه «ویکتوریا و آلبرت» لندن، تاریخچه ۵۰۰۰ ساله هنر و طراحی با وجود جایگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست و صفحه‌های محافظ با لوازم مدرن ادغام شده است.

به گزارش مای تراولزو به نقل از رویترز، با باز شدن درهای موزه «ویکتوریا و آلبرت»، این امکان برای بازدیدکنندگان فراهم شده تا در دو طبقه این موزه قدم بگذارند و از هنر رنسانس اروپایی ۲۵۰ ساله، گالری آثار اسلامی خاورمیانه و تاریخچه‌ی پنج قرنی مد در سراسر جهان بازدید کنند.

با بازگشایی این موزه، بازدید از مجموعه‌های مختلف آن همچون بسیاری از موزه‌های بازگشایی‌شده اخیر، فقط با رزرو بلیت به صورت اینترنتی میسر است.

به گفته مدیر موزه «ویکتوریا و آلبرت»، این موزه به مدت ۱۳۸ روز تعطیل بود که این طولانی‌ترین مدت زمان تعطیلی در طول تاریخ این موزه به شمار می‌رود.

بازدید از موزه «ویکتوریا و آلبرت» 

رعایت پروتکلهای بهداشتی در موزه

به گفته مسوولان، در این موزه ۱۶۰ ساله برای اجرای فاصله‌گذاری اجتماعی تغییراتی ایجاد شده تا به این ترتیب از شیوع ویروس کرونا که منجر به مرگ بیش از ۴۶ هزار نفر در بریتانیا شده است، جلوگیری شود.

جایگاه‌های ضدعفونی‌کننده دست در نقاط مختلف موزه نصب شده است و فعالیت کافه‎ها و فروشگاه‌های موزه نیز با نصب صفحه‌های محافظ از سر گرفته شده است.
سایر نقاط این موزه در فازهای بعدی بازگشایی خواهد شد.

بیشتر بدانید
آسیب شدید به موزه و گالری ها درپی انفجار بزرگ بیروت
لوازم سفر مای تراولز
منبع
ایسنا
برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز دارید؟
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید
معمولا در عرض چند دقیقه پاسخ می دهیم
بستن
بستن